Застосування норм Міжнародного гуманітарного права
Екс-федеральний прокурор Швейцарії: Україна може використати досвід Міжнародного трибуналу по колишній Югославії для покарання військових злочинців

В Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб відбулася лекція на тему «Міжнародний трибунал по колишній Югославії» (МТКЮ) колишнього старшого прокурора МТКЮ, та екс-федерального прокурора Швейцарії Штефана Вєспі.

Україна демонструє цивілізованість в питаннях необхідності дотримання норм міжнародного гуманітарного права, - Вадим Черниш

У Києві відбулося друге засідання Міжвідомчої комісії з питань застосування та реалізації норм міжнародного гуманітарного права в Україні, присвячене веденню бойових дій у міських умовах.

Відбудеться друге засідання Міжвідомчої комісії з питань застосування та реалізації норм міжнародного гуманітарного права в Україні
У Верховній Раді відбулася презентація посібника з мiжнародного гуманiтарного права для народних депутатiв Украïни за участю Міністра Вадима Черниша

20 грудня у Верховній Раді України відбулася презентація посібника з мiжнародного гуманiтарного права для народних депутатiв за участю Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадима Черниша, Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко, Голови делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні (МКЧХ) Алана Ешлімана та Голови Комітету з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України Григорія Немирі.

Вадим Черниш: ми докладатимемо усіх зусиль для належної імплементації норм міжнародного гуманітарного права

18 грудня у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відбулося перше засідання Міжвідомчої комісії з питань застосування та реалізації міжнародного гуманітарного права в Україні (далі – Комісія) під головуванням Міністра Вадима Черниша.

Окупація та ефективний контроль: національне сприйняття та міжнародно-правові реалії

Останнім часом у медійному просторі активно використовуються поняття міжнародного права, такі як «окупація» та «ефективний контроль».

Посилення захисту внутрішньо переміщених осіб обговорювалося у Женеві

З 30 листопада по 2 грудня 2016 року Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш та заступник Міністра Сергій Злакоман брали участь у Міжнародній нараді національних комітетів (комісій) з міжнародного гуманітарного права, головною темою якої була: «Посилення захисту в умовах збройного конфлікту в рамках внутрішнього законодавства і політики», яка проходила у м. Женева.

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект «Про правовий статус осіб зниклих безвісти»

Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш спільно з Першим заступником Голови Верховної Ради України Іриною Геращенко провели зустріч з представниками міжнародних гуманітарних організацій.

Заява Міністерства щодо незаконного утримання заступника Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова та катування його в стінах симферопольського психоневрологічного диспансеру

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб висловлює рішучий протест у зв’язку з кричущим порушенням прав людини в Криму та закликає міжнародну спільноту захистити громадян України від катувань, які застосовує окупаційна влада на півострові.

Відбулась робоча зустріч співробітників Міністерства з професором Лайалом Сунгою

17 травня відбулась робоча зустріч заступника Міністра – керівника апарату Сергія Злакомана за ініціативи громадської організації «КРИМСОС» з професором Інституту Рауля Валленберга з прав людини і гуманітарного права Лайалом Сунгою.