Продовжується реалізація проекту «Допомога особам, що постраждали від мін та вибухонебезпечних залишків війни»

Починаючи з серпня 2019 року на території Донецької та Луганської областей, що підконтрольні Уряду України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у співпраці з ГО «Проліска» та за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, що діє від імені відділу з питань безпеки людини федерального департаменту закордонних справ та представленою Посольством Швейцарської Конфедерації в Україні реалізується проект «Допомога особам, що постраждали від мін та вибухонебезпечних залишків війни».

Основною метою проекту є надання допомоги постраждалим особам, які зазнали поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від мін та вибухонебезпечних залишків війни внаслідок збройного конфлікту на сході України.

На сьогодні, в рамках реалізації проекту допомогу надано 12 особам, які зазнали поранень та ушкоджень здоров’я різного ступеня тяжкості. За кожною людиною, якій надано допомогу, має місце трагічна історія, яку не можливо слухати без сліз та болю в серці. Адже, це мирні люди, які займалися мирними справами, виконували свої обов’язки та неочікувано стали жертвами війни. Проект, який реалізує ГО «Проліска» є однією зі складових, які надають можливість таким людям повернутися до звичного життя, а в деяких випадках - зменшити страждання та біль. З однією такою історією можна ознайомитись за посиланням.