Як громадянину з ТОТ зареєструватися на ЗНО?

d1328440-5d26-11e9-9cc2-c70f361b81aa.jpeg

1. Ознайомитися з Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095.

2. Вибрати навчальні предмети, із яких ви бажаєте пройти зовнішнє оцінювання

ПАМ’ЯТАЙ! Максимальна кількість навчальних предметів, з яких можна скласти ЗНО – 4.

3. Підготуйте необхідний для реєстрації пакет документів, а саме:

- копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). Звертаємо увагу, що в паспортах нового зразка (ID-картка) немає серії документа. Під час заповнення реєстраційної форми поле «серія» залишайте порожнім.

У разі відсутності паспорта особи, які проживають на тимчасово окупованій територі, можуть подати копію свідоцтва про народження або довідку із закладу освіти з фотокарткою (для осіб, які є учнями (слухачами, студентами) закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють у повному обсязі свої повноваження, якщо названі особи втратили документ, що посвідчує особу, і не мають можливості його відновити);

- дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);

- реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти;

- заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії.

4. Сформуйте комплект реєстраційних документів та у встановлений строк надішліть за допомогою електронної пошти скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу відповідного регіонального центру.

Ознайомитись з калентадним планом проведення ЗНО можна тут

Інформацію про результати реєстрації осіб, які не можуть указати відповідну поштову адресу в Україні буде надіслано на електронну адресу, указану ними під час реєстрації. Індивідуальні конверти таких осіб зберігатимуть у регіональному центрі, учасники зовнішнього оцінювання зможуть отримати їх у пунктах зовнішнього оцінювання під час проходження першого тестування або звернувшись до регіонального центру до початку проведення зовнішнього оцінювання.

 ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО

Подати реєстраційні документи для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання можуть особи, які:

- брали участь в антитерористичній операції та не зареєструвалися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в основний період реєстрації;

- проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, або переселилися з них та не зареєструвалися в основний період реєстрації

! Щоб зареєструватися для проходження зовнішнього оцінювання під час додаткової сесії, вищезазначеним особам до комплекту документів необхідно додати заяву у довільній формі (зразок заяви), що підтверджує право особи для реєстрації на ЗНО в додатковий період.

Громадяни України, які проживають на тимчасово окупованих територіях України, та не мають можливості відправити документи для реєстрації поштою, повинні в установлений строк надіслати скан-копії фотокартки та інших необхідних документів на електронну адресу відповідного регіонального центру.

Якщо особа не може вказати адресу в Україні для отримання поштового повідомлення, інформація про результати реєстрації надсилається на її електронну адресу. В такому випадку сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання зберігаються в регіональному центрі. Їх можна забрати в будь-який зручний час або отримати безпосередньо в пункті проведення зовнішнього оцінювання під час проходження першого тестування.

Реєстрація учнів для участі в додатковій сесії ЗНО – з 03 до 25 травня

Проведення додаткової сесії – з 26 червня до 12 липня

Оголошення результатів додаткової сесії – до 18 липня

! Кожен зареєстрований учасник має право пройти тести не більше як з чотирьох навчальних предметів

! Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії розміщується у вигляді запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.

adeaf2e0-6827-11e9-95ab-3fdb6c9cc778.png

ВАЖЛИВО! Учасник зовнішнього оцінювання зобов’язаний своєчасно прибути до пункту зовнішнього оцінювання із сертифікатом зовнішнього незалежного оцінювання і документом, на підставі якого особу зареєстровано для участі в зовнішньому оцінюванні (серія (за наявності) та номер якого вказані в Сертифікаті).