Електронна форма запиту

Примітки:

1. Система обліку, що містить інформацію про документи, які перебувають у володінні Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, розміщується на веб-сайті Міністерства.
2. Запит може бути поданий:
на поштову адресу: площа Лесі Українки, 1, м. Київ, 01196 (на конверті вказувати “Публічна інформація”);
на електронну адресу: info@mtot.gov.ua.
3. Запит на інформацію може бути подано запитувачем особисто до спеціального структурного підрозділу, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, за адресою: бульвар Лесі Українки, 26 А, каб 205а, м. Київ, 01196. 
4. У запиті необхідно зазначити спосіб отримання інформації.
5. Відповідь на запит на інформацію надається у спосіб, обраний запитувачем, протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту.
6. У разі коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації щодо стану навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.
7. У разі коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше ніж протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту.
8. Інформація на запит надається безоплатно.
9. У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках:
9.1 Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України не володіє і не зобов’язано відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;
9.2 інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом;
9.3 не дотримано вимог до складення та подання запиту на інформацію, передбачених частиною п’ятою статті 19 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, а саме не зазначено:
прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку (якщо такий є);
загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);
підпис і дату (за умови подання письмового запиту).
Останні новини
15 серпня 2017 р.
Інформуємо, що всього за період з 17 липня до 14 серпня 2017 року подано 80 Заявок на участь у відборі пілотних проектів в електронному вигляді.
14:39
18 жовтня 2018 р.
17 жовтня Урядом України прийнято важливе рішення щодо розширення можливостей підтримки і надання допомоги політв’язням та їх родинам. Зокрема, передбачається можливість отримання по 100 тис. гривень на правову допомогу, а загалом у бюджетній програмі на початку року закладено близько 96 млн. гривень
19:48
19 серпня 2017 р.
Заступник Міністра Георгій Тука взяв участь у відкритті фотовиставки на честь Всесвітнього дня гуманітарної допомоги.
15:32
21 серпня 2017 р.
Через будівництво арки Керченського мосту Російська Федерація встановлює обмеження для проходження суден до українських портів в Азовському морі.
20:35