18 січня 2020 | 14:45

Інформування населення про небезпеку від мін та вибухонебезпечних предметів поблизу лінії розмежування

Попередження нещасних випадків, викликаних потраплянням людини на міну чи вибухонебезпечні предмети (ВНП), або необережним поводженням з такими предметами поблизу лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях, на сьогодні є одним з основних завдань Міністерства у сфері протимінної діяльності.

У рамках виконання заходів з інформування населення поблизу лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях про небезпеку від мін та ВНП Міністерством було розроблено та виготовлено інформаційні матеріали про небезпеку від мін та вибухонебезпечних предметів, а саме: плакати, флаєри, інформаційні фліп-чарт дошки, інформаційні панелі, попереджувальні (маркувальні) знаки. Зазначені інформаційні матеріали містять зображення основних видів мін та ВНП, що зустрічаються поблизу лінії розмежування, та порядок дій при їхньому виявленні.

Протягом грудня 2019 – січня 2020 р.р. представниками Міністерства у Донецькій та Луганській областях розповсюджено інформаційні матеріали про небезпеку від мін та вибухонебезпечних предметів на контрольно пропускних пунктах в’їзду-виїзду (КПВВ) «Майорськ», «Мар’їнка», «Новотроїцьке», «Гнутове», «Станиця Луганська». Окрім того  інформаційні матеріали розповсюджено по основних об’єктах соціальної інфраструктури у м. Мар’їнка, м. Волноваха, м. Маріуполь, м. Попасна, смт. Сартана, смт. Талаківка, смт. Очеретине, смт. Новоайдар, смт. Щастя, смт. Білогорівка, смт. Комишувата, с. Тошківка, смт. Станиця Луганська.