Громадська експертиза

Інформація про надходження запиту щодо проведення громадської експертизи та заходи, здійснені Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України з метою сприяння її проведенню:

Запитувач: Громадська організація "Українська Демократія".

Предмет громадської експертизи: взаємодія Міністерства з питать тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МТОТ) з громадськістю.

Дата надходження запиту: 24.09.2018.

Заходи здійснені МТОТ: видано наказ від 28.09.2018 № 97 "Про проведення громадської експертизи" яким, визначено відповідальних за забезпечення взаємодії з громадською організацією "Українська Демократія" під час проведення громадської експертизи.

Експертні пропозиції від 26.12.2018

Заходи зідйснені МТОТ: видано наказ від 01.02.2019 № 17 "Про затвердження заходів, спрямованих на реалізацію експертних пропозицій, підготовлених Громадською організацією"Українська демократія" за результатами првоедення громадської експертизидіяльності Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньопереміщених осіб України"

_____________________________________________________

Інформація про надходження запиту щодо проведення громадської експертизи та заходи, здійснені Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України з метою сприяння її проведенню:

Запитувач: ГО "Українська Демократія"
Предмет громадської експертизи: взаємодія МТОТ з громадськістю під час виконання покладених на нього завдань
Дата надходження запиту: 11.10.2017 р.

Заходи здійснені МТОТ:  видано Наказ МТОТ від 17.10.2017 р. № 105 "Про проведення громадської експертизи" яким, визначено відповідальних за забезпечення взаємодії з ГО "Українська Демократія" під час проведення громадської експертиза, та затверджено заходи пов'язані з підготуванням матеріалів для проведення громадської експертизи.


Експертні пропозиції, підготовлені ГО "Українська Демократія" за результатом проведення громадської експертизи Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, надані 10.01.2018

НАКАЗ МТОТ від 15.01.2018 р. № 6 яким, затверджено Заходи спрямовані на реалізацію експертних пропозицій, наданих за результатами проведення громадської експертизи діяльності МТОТ ГО «Українська демократія»